Przejdź do treści
repertuary.pl
Gliwice
Menu
Jujutsu Kaisen: Execution

Gliwice / Film · 90 min

Jujutsu Kaisen: Execution

Reżyseria: Shouta Goshozono

Repertuar filmu "Jujutsu Kaisen: Execution" w Gliwicach

Brak seansów w wybranym dniu

Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Jutro
Plakat filmu Jujutsu Kaisen: Execution
Tytuł oryginalny: Jujutsu Kaisen: Execution
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Japonia , 2025
Gatunek: akcja / fantasy
Premiera: 12 grudnia 2025
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Shouta Goshozono
Obsada: Jun'ya Enoki, Yuichi Nakamura, Daisuke Namikawa

Na tętniącą życiem Shibuyę, pełną tłumów szykujących się do Halloween, nagle opada kurtyna. Niezliczeni cywile znajdują się w pułapce. Satoru Gojō, najsilniejszy zaklinacz jujutsu, rzuca się w wir chaosu. Czają się jednak na niego użytkownicy klątw i upiory, którzy pragną go zapieczętować.
Do boju rusza Yūji Itadori wraz z kolegami z klasy oraz najlepszymi zaklinaczami jujutsu. Rozpoczyna się starcie klątw, jakiego jeszcze nie było — incydent w Shibuyi.
W jego następstwie dziesięć kolonii w całym kraju przeistacza się w legowiska klątw. To plan uknuty przez Noritoshiego, najnikczemniejszego zaklinacza w historii. Rozpoczynają się śmiertelnie niebezpieczne Igrzyska Migracyjne. Tymczasem zaklinacz rangi specjalnej Yūta Okkotsu ma dokonać egzekucji Yūjiego za jego zbrodnie.
Rozpaczliwa konfrontacja dwóch ulubionych uczniów Gojō przedpremierowo trafia na wielki ekran. Jako pierwsi doświadczcie w kinach pamiętnej walki Yūjiego i Yūty w oczekiwanym z niecierpliwością wstępie do trzeciego sezonu serialu.


Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Jujutsu Kaisen: Execution on IMDb

Podobne filmy grane lokalnie: Gliwice

Spider-Man: Całkiem nowy dzień
Spider-Man: Całkiem nowy dzień Destin Daniel Cretton akcja, fantasy
Avengers: Koniec gry
Avengers: Koniec gry Anthony Russo akcja, przygodowy
Odyseja
Odyseja Christopher Nolan akcja, przygodowy

Trailer filmu: Jujutsu Kaisen: Execution

Dodaj nowy komentarz

Facebook

Repertuary.pl — Facebook