|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick
  2. Minionki: Wejście Gru
  3. A oni dalej grzeszą, d...
  4. Dc liga Super-Pets

Chata

The Shack
Reżyseria: Stuart Hazeldine

Repertuar filmu "Chata" w Gliwicach

Brak repertuaru dla filmu "Chata" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Chata
Tytuł oryginalny: The Shack
Czas trwania: 132 min.
Produkcja: USA , 2017
Gatunek: dramat
Premiera: 10 marca 2017
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Stuart Hazeldine
Obsada: Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw

Ekranizacja światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce.

Film wyprodukowany przez Gila Nettera, producenta „ŻYCIA PI”.

Poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 97 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Chata on IMDb

Trailer filmu: Chata

Wasze opinie

danusia 2019,22;30 12. stycznia 2019, 22:29

Film jako dobry przekaz o milosci i przebaczeniu bez ktorego nie mozna zyc normalnie i spokojnie by moc kochac dalej i przebaczac jak najbardziej polecam

Christian 1. kwietnia 2018, 11:22

NEW AGE!

Zofia 27. maja 2017, 23:17

Zgadzam się z opiniami osób, które oceniają film pozytywnie! Wierzchnia warstwa, to faktycznie bajka, ale symbolika jest naprawdę głęboka! Na pewno nie jest to opowieść religijna, choć znacząca część filmu przedstawia spotkanie Macka z Boską Trójcą, ale rzecz o miłości, cierpieniu, wybaczaniu... Również o wierze i nadziei. I nieważne, czy spotkanie z Bogiem w 3 osobach (doceniam przekorę autora książki - Bóg jest kobietą, Duch Święty też!) jest wytworem mózgu obciążonego cierpieniem po stracie ukochanej córki oraz wypadkiem, czy wiarą i głębokim pragnieniem "dobrego zakończenia". Film, jak i książka, z której powstał, skłaniają do refleksji o życiu i relacjach, a dla mnie to znaczy, że 132 minuty trwania filmu nie są czasem straconym!

Mary 21. maja 2017, 18:38

Niesamowity film. Byłam bardzo poruszona całą historią. Polecam każdemu, choć wiem, że nie każdy może zrozumieć sens .... Trzeba bowiem otwartego umysłu.

Marma 1. maja 2017, 19:02

wspaniały film.Trzeba widziec na co dzień tragedie aby zrozumiec przesłanie. To trzeba zobaczyc i jeszcze przeczytać ksiązkę. Ludzie ciągle zadają sobie pytania "dlaczego ja, dlaczego moi bliscy"?.... każdy ma wolę więc wybiera to co chce.... Bóg kocha wszystkich i daje cały czas szanse. jak wynika z komentarzy niektorzy nie rozumieją przesłania, ani tez nie znają Biblii.

Paweł 24. kwietnia 2017, 20:54

Pragnę zauważyć, że film ten jest współczesną interpretacją Boga jako Trójcy Świętej, która już dawno postrzegana była jako Wspólnota Osób, którą łączy miłość...poczytajcie o ikonie Rublowa pt. Trójca Święta....film polecam bardzo!

jurek wrocław 23. kwietnia 2017, 14:28

Film na którym nikt nie szeleścił pojemnikami z popkornem. Jego zrozumienie polega nie na naszym bogactwie doczesnym a bogactwie duszy i wielkości Stwórcy.Polecam niezdecydowanym, przedstawienie sfery niewidzialnej trochę w bajkowy sposób jest bardzo trafne.

Paweł 21. kwietnia 2017, 10:32

Najważniejszy film dla każdego, kto jeszcze nie odnalazł Boga...
Wspaniały czas dla tych, którzy są blisko Niego...

lidia 17. kwietnia 2017, 16:40

Byłam dwa razy,czytam właśnie książkę,polecam ,bo kochać tzn powstawać...

Marek 13. kwietnia 2017, 9:17

Świetny film,jak i książka też.Pokazuje prawdziwą wartość miłości do drugiego człowieka i poprzez to do Boga,wartość przebaczania i zrozumienia,że w życiu największym złem jest polityka,pieniądz i niestety religia.Pokazuje,że Bogu nie chodzi o kościoły i różne wyznania a o autentyczną Miłość do drugiego człowieka oraz o przebaczanie. Polecam,świetny przekaz dla kochających Boga,a nie kościoły.

Kma 12. kwietnia 2017, 22:53

taka bajeczka......ale porusza ważny temat, że bez wybaczania nie możemy iść dalej, jesteśmy niewolnikami naszego cierpienia i naszego poczucia winy. Jak pozbyć się tych złych emocji? chyba trzeba przeżyć śmierć kliniczną, albo szukać pocieszenia w różnego rodzajach medytacjach, terapiach. Nie przemawia do mnie ta wizja Boga. Bóg, który daje wolną wolę, ale niestety zły diabełek sprawia, że ukochane dzieci Boga są czasem potworami i dokonują strasznych czynów, bo znów mamy białe - czarne. To jest zbyt proste wytłumaczenie, znów zbyt ludzkie. Skoro nie bóg winny tragedii, to diabeł. A jakie "życie" miał ten diabeł, że stał się tak straszny? koło się zatacza i wraca do Boga, który uczynił diabła strasznym...;) także nie trzyma się kupy ta wizja i to tyle na ten temat. film momentami ckliwy, przesłodzony, naiwny. Ma też lepsze momenty, kiedy chwyta za serce, jak te chwile o przebaczaniu.

Elżbieta 11. kwietnia 2017, 10:22

Czytałam książkę dawno temu,do dziś ją pamiętam(wspaniała)!!!Film jest piękny,ale też trudny!!! Myślę,że każdy znajdzie w nim coś dla SIEBIE!!!Polecam ,jako dobre rekolekcje przed ŚWIĘTAMI ZMARTWYCHWSTANIA PANA!!!

janwal 1. kwietnia 2017, 20:08

dobry film

Jola 30. marca 2017, 12:32

Książkę przeczytałam, piękne przesłanie dla ludzi...balsam dla duszy. Ciekawa jestem, jakie wrażenie na mnie zrobi film ?

Agnieszka Monika 26. marca 2017, 19:56

Bardzo dobry poruszający film. Pięknie opowiedziana historia. Wzruszający. Polecam.

Kim 25. marca 2017, 15:31

Film BARDZO POLECAM! szczególnie osobą szukającym relacji z Bogiem.

666 24. marca 2017, 14:51

Nie zgadzam się z Alina.Film jest piękny.

Małgośka 22. marca 2017, 18:26

Niestety mocno zawiodłam się.To film z tzw "smrodkiem dydaktyczno katolockim" Nudne dialogi, nie przekonały mnie zupełnie, aktorstwo mocno przerysowane. Jedyny plus to kilka świetnych zdjęć. Lecz jak na prawie 2,5 godz. to za mało. Nie polecam.

tyk 21. marca 2017, 16:28

supeeeeeer

lupus 20. marca 2017, 12:29

nie mam boga i takie pisanie bzdur to jest w świeckim państwie herezja. Fil faktycznie bardzo dobry.

Dodaj nowy komentarz Chata

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

23 września
16 września
9 września

Zapowiedzi

30 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin